GroceryWise
Compare pricesNewSports nutrition
Get the digest
GroceryWise

Compare grocery prices across Coles, Woolworths, Aldi and Chemist Warehouse. Independent and free.

© GroceryWise. Made in Australia.

Retailers

Coles catalogueWoolworths weekly specialsAldi Special Buys & catalogueChemist Warehouse catalogue

Compare prices

Health & BeautyPantryHome & GardenDietary & World FoodsCleaning & LaundryChips, Chocolates & SnacksDairy, Eggs & FridgeFrozenBabyDrinksPetBakeryDeliAll categories

Site

How to saveAboutContactHow we collect pricesPrivacyTermsEmail usFacebook page
Last refreshedColesWoolworthsAldiChemist WarehouseAll four retailers · Wednesday 30 Sep

Prices may differ in store. Not affiliated with any retailer.

  1. Compare prices
  2. /Youfoodz
  3. /Coles

Youfoodz at Coles: prices this week

23 Youfoodz products in stock at Coles this week.

Southern Smoked Chicken With Bacon Loaded Mac & Cheese

Youfoodz

Southern Smoked Chicken With Bacon Loaded Mac & Cheese

ONLY AT COLES

ColesColes
$11.00$3.44/100g·320g
1 sizeCompare →
Nourish Roast Chicken & Veg With Bacon Loaded Mash

Youfoodz

Nourish Roast Chicken & Veg With Bacon Loaded Mash

ONLY AT COLES

ColesColes
$11.00$3.14/100g·350g
1 sizeCompare →
Regular Chicken Penne With Sundried Tomato Sauce

Youfoodz

Regular Chicken Penne With Sundried Tomato Sauce

ONLY AT COLES

ColesColes
$11.00$3.48/100g·316g
1 sizeCompare →
Italian Beef Ragu With Penne & Cheese Sauce

Youfoodz

Italian Beef Ragu With Penne & Cheese Sauce

ONLY AT COLES

ColesColes
$11.00$3.44/100g·320g
1 sizeCompare →
Fueld Portuguese Chicken & Rice

Youfoodz

Fueld Portuguese Chicken & Rice

ONLY AT COLES

ColesColes
$12.00$2.79/100g·430g
1 sizeCompare →
Nourish Pesto Chicken & Greens

Youfoodz

Nourish Pesto Chicken & Greens

ONLY AT COLES

ColesColes
$11.00$3.67/100g·300g
1 sizeCompare →
Thai Chicken Yellow Curry With Basmati Rice

Youfoodz

Thai Chicken Yellow Curry With Basmati Rice

ONLY AT COLES

ColesColes
$11.00$3.44/100g·320g
1 sizeCompare →
Fueld Chicken Pesto Pasta With Parmesan Sauce

Youfoodz

Fueld Chicken Pesto Pasta With Parmesan Sauce

ONLY AT COLES

ColesColes
$12.00$2.96/100g·405g
1 sizeCompare →
Shredded Beef Ravioli With Tomato Ragu

Youfoodz

Shredded Beef Ravioli With Tomato Ragu

ONLY AT COLES

ColesColes
$11.00$3.55/100g·310g
1 sizeCompare →
Loaded Pumpkin Lasagne With Creamy Bechamel Sauce

Youfoodz

Loaded Pumpkin Lasagne With Creamy Bechamel Sauce

ONLY AT COLES

ColesColes
$11.00$3.67/100g·300g
1 sizeCompare →
Regular Singapore Chicken Noodles

Youfoodz

Regular Singapore Chicken Noodles

ONLY AT COLES

ColesColes
$11.00$3.44/100g·320g
1 sizeCompare →
Fueld Marry ME Chicken Pasta

Youfoodz

Fueld Marry ME Chicken Pasta

ONLY AT COLES

ColesColes
$12.00$2.61/100g·460g
1 sizeCompare →
Nourish 5 Veggie Bolognese With Broccoli & Peas

Youfoodz

Nourish 5 Veggie Bolognese With Broccoli & Peas

ONLY AT COLES

ColesColes
$11.00$3.44/100g·320g
1 sizeCompare →
Regular Nonnas Spaghetti Bolognese

Youfoodz

Regular Nonnas Spaghetti Bolognese

ONLY AT COLES

ColesColes
$11.00$3.67/100g·300g
1 sizeCompare →
Regular Vietnamese Lemongrass Beef With Basmati Rice

Youfoodz

Regular Vietnamese Lemongrass Beef With Basmati Rice

ONLY AT COLES

ColesColes
$11.00$3.33/100g·330g
1 sizeCompare →
Choc Brownie Bite

Youfoodz

Choc Brownie Bite

ONLY AT COLES

ColesColes
$4.50$11.25/100g·40g
1 sizeCompare →
Nourish Creamy Mushroom Chicken With Roast Veggies

Youfoodz

Nourish Creamy Mushroom Chicken With Roast Veggies

ONLY AT COLES

ColesColes
$11.00$3.44/100g·320g
1 sizeCompare →
Nourish Thai Green Chicken Curry

Youfoodz

Nourish Thai Green Chicken Curry

ONLY AT COLES

ColesColes
$11.00$3.57/100g·308g
1 sizeCompare →
Fueld Philly Beef Pasta With Grated Cheddar

Youfoodz

Fueld Philly Beef Pasta With Grated Cheddar

ONLY AT COLES

ColesColes
$12.00$3.58/100g·335g
1 sizeCompare →
Nourish Creamy Bacon Chicken

Youfoodz

Nourish Creamy Bacon Chicken

ONLY AT COLES

ColesColes
$11.00$3.44/100g·320g
1 sizeCompare →
Nourish Chicken Cacciatore

Youfoodz

Nourish Chicken Cacciatore

ONLY AT COLES

ColesColes
$11.00$3.44/100g·320g
1 sizeCompare →
Fueld Spaghetti Bolognese

Youfoodz

Fueld Spaghetti Bolognese

ONLY AT COLES

ColesColes
$12.00$2.55/100g·470g
1 sizeCompare →
Fueld Napoli Chicken Pasta With Creamy Parmesan Sauce

Youfoodz

Fueld Napoli Chicken Pasta With Creamy Parmesan Sauce

ONLY AT COLES

ColesColes
$12.00$3.43/100g·350g
1 sizeCompare →

Youfoodz by category

  • Other Ready Meals22
  • Healthy Snacks1