GroceryWise
Compare pricesNewSports nutrition
Get the digest
GroceryWise

Compare grocery prices across Coles, Woolworths, Aldi and Chemist Warehouse. Independent and free.

© GroceryWise. Made in Australia.

Retailers

Coles catalogueWoolworths weekly specialsAldi Special Buys & catalogueChemist Warehouse catalogue

Compare prices

Health & BeautyPantryHome & GardenDietary & World FoodsCleaning & LaundryChips, Chocolates & SnacksDairy, Eggs & FridgeFrozenBabyDrinksPetBakeryDeliAll categories

Site

How to saveAboutContactHow we collect pricesPrivacyTermsEmail usFacebook page
Last refreshedColesWoolworthsAldiChemist WarehouseAll four retailers · Wednesday 30 Sep

Prices may differ in store. Not affiliated with any retailer.

  1. Compare prices
  2. /My Muscle Chef

My Muscle Chef prices at Coles & Woolworths

11 My Muscle Chef products in stock across Coles and Woolworths. Every product lists each retailer's price, cheapest first, with the price per 100g or litre where the pack allows.

My Muscle Chef at Coles
Chicken Satay Basmati Rice

My Muscle Chef

Chicken Satay Basmati Rice

ONLY AT COLES

ColesColes
$11.95$3.62/100g·330g
1 sizeCompare →
Peri Peri Chicken

My Muscle Chef

Peri Peri Chicken

ONLY AT COLES

ColesColes
$11.95$3.41/100g·350g
1 sizeCompare →
Chef Crumbed Chicken Roast Potatoes

My Muscle

Chef Crumbed Chicken Roast Potatoes

ONLY AT COLES

ColesColes
$11.95$3.51/100g·340g
1 sizeCompare →
Chef Chicken Pesto Pasta

My Muscle

Chef Chicken Pesto Pasta

ONLY AT COLES

ColesColes
$11.95$3.62/100g·330g
1 sizeCompare →
Beef Ravioli With Napolitana Sauce

My Muscle Chef

Beef Ravioli With Napolitana Sauce

ONLY AT COLES

ColesColes
$11.95$3.14/100g·380g
1 sizeCompare →
Chef Spaghetti Bolognese

My Muscle

Chef Spaghetti Bolognese

ONLY AT COLES

ColesColes
$11.95$3.62/100g·330g
1 sizeCompare →
Protein Ball Caramel & Sea Salt

My Muscle Chef

Protein Ball Caramel & Sea Salt

ONLY AT WOOLWORTHS

WoolworthsWoolworths
$3.90$9.75/100g·40g
1 sizeCompare →
Protein Ball Choc Hazelnut Truffle

My Muscle Chef

Protein Ball Choc Hazelnut Truffle

ONLY AT WOOLWORTHS

WoolworthsWoolworths
$3.90$9.75/100g·40g
1 sizeCompare →
Protein Ball Choc Peanut Butter

My Muscle Chef

Protein Ball Choc Peanut Butter

ONLY AT WOOLWORTHS

WoolworthsWoolworths
$3.90$9.75/100g·40g
1 sizeCompare →
Protein Ball White Choc & Strawberry

My Muscle Chef

Protein Ball White Choc & Strawberry

ONLY AT WOOLWORTHS

WoolworthsWoolworths
$3.90$9.75/100g·40g
1 sizeCompare →
Protein Shake Vanilla Flavoured

My Muscle Chef

Protein Shake Vanilla Flavoured

ONLY AT WOOLWORTHS

WoolworthsWoolworths
$5.95$15.87/L·375mL
1 sizeCompare →

My Muscle Chef by category

  • Italian Meals & Pasta6
  • Protein Bars & Snacks4
  • Protein Drinks & Shakes1