GroceryWise
Compare pricesNewSports nutrition
Get the digest
GroceryWise

Compare grocery prices across Coles, Woolworths, Aldi and Chemist Warehouse. Independent and free.

© GroceryWise. Made in Australia.

Retailers

Coles catalogueWoolworths weekly specialsAldi Special Buys & catalogueChemist Warehouse catalogue

Compare prices

Health & BeautyPantryHome & GardenDietary & World FoodsCleaning & LaundryChips, Chocolates & SnacksDairy, Eggs & FridgeFrozenBabyDrinksPetBakeryDeliAll categories

Site

How to saveAboutContactHow we collect pricesPrivacyTermsEmail usFacebook page
Last refreshedColesWoolworthsAldiChemist WarehouseAll four retailers · Wednesday 30 Sep

Prices may differ in store. Not affiliated with any retailer.

  1. Compare prices
  2. /My Muscle Chef
  3. /Coles

My Muscle Chef at Coles: prices this week

6 My Muscle Chef products in stock at Coles this week. Each one shows what Woolworths charge for the same product, so you can see when Coles is not the cheapest.

All My Muscle Chef prices
Chicken Satay Basmati Rice

My Muscle Chef

Chicken Satay Basmati Rice

ONLY AT COLES

ColesColes
$11.95$3.62/100g·330g
1 sizeCompare →
Peri Peri Chicken

My Muscle Chef

Peri Peri Chicken

ONLY AT COLES

ColesColes
$11.95$3.41/100g·350g
1 sizeCompare →
Chef Crumbed Chicken Roast Potatoes

My Muscle

Chef Crumbed Chicken Roast Potatoes

ONLY AT COLES

ColesColes
$11.95$3.51/100g·340g
1 sizeCompare →
Chef Chicken Pesto Pasta

My Muscle

Chef Chicken Pesto Pasta

ONLY AT COLES

ColesColes
$11.95$3.62/100g·330g
1 sizeCompare →
Beef Ravioli With Napolitana Sauce

My Muscle Chef

Beef Ravioli With Napolitana Sauce

ONLY AT COLES

ColesColes
$11.95$3.14/100g·380g
1 sizeCompare →
Chef Spaghetti Bolognese

My Muscle

Chef Spaghetti Bolognese

ONLY AT COLES

ColesColes
$11.95$3.62/100g·330g
1 sizeCompare →

My Muscle Chef by category

  • Italian Meals & Pasta6