GroceryWise
Compare pricesNewSports nutrition
Get the digest
GroceryWise

Compare grocery prices across Coles, Woolworths, Aldi and Chemist Warehouse. Independent and free.

© GroceryWise. Made in Australia.

Retailers

Coles catalogueWoolworths weekly specialsAldi Special Buys & catalogueChemist Warehouse catalogue

Compare prices

Health & BeautyPantryHome & GardenDietary & World FoodsCleaning & LaundryChips, Chocolates & SnacksDairy, Eggs & FridgeFrozenBabyDrinksPetBakeryDeliAll categories

Site

How to saveAboutContactHow we collect pricesPrivacyTermsEmail usFacebook page
Last refreshedColesWoolworthsAldiChemist WarehouseAll four retailers · Wednesday 30 Sep

Prices may differ in store. Not affiliated with any retailer.

  1. Compare prices
  2. /BSc

BSc prices at Chemist Warehouse, Coles & Woolworths

86 BSc products in stock across Chemist Warehouse, Coles and Woolworths. Every product lists each retailer's price, cheapest first, with the price per 100g or litre where the pack allows.

BSc at Chemist WarehouseBSc at ColesBSc at Woolworths
Pure Creatine

BSc

Pure Creatine

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$23.99$4.80/100g·500g
2 sizesCompare →
x Violet Crumble Soft Protein Bar Chocolate Honeycomb

BSc

x Violet Crumble Soft Protein Bar Chocolate Honeycomb

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.99$5.44/100g·55g

$18.43/100g protein

1 OFFER2 sizesCompare →
High Protein Low Carb Bar Cookies & Cream

BSc

High Protein Low Carb Bar Cookies & Cream

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.99$4.98/100g·60g
1 OFFER2 sizesCompare →
High Protein Bar Cookies & Cream

BSc

High Protein Bar Cookies & Cream

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$3.89$4.23/100g·92g

$8.07/100g protein

1 sizeCompare →
High Protein Low Carb Bar Choc Mint

BSc

High Protein Low Carb Bar Choc Mint

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.99$4.98/100g·60g

$16.08/100g protein

1 OFFER1 sizeCompare →
High Protein Powder Vanilla

BSc

High Protein Powder Vanilla

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$80.99$4.50/100g·1.8kg

$6.53/100g protein

2 sizesCompare →
High Protein Low Carb Bar Cookie Dough

BSc

High Protein Low Carb Bar Cookie Dough

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.99$4.98/100g·60g
1 OFFER1 sizeCompare →
High Protein Mellow Bar Banana

BSc

High Protein Mellow Bar Banana

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.67$5.34/100g est.·50g

$15.75/100g protein

1 sizeCompare →
High Protein Mellow Bar Strawberry

BSc

High Protein Mellow Bar Strawberry

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.67$5.34/100g est.·50g

$15.75/100g protein

1 sizeCompare →
x Violet Crumble Soft Protein Bar Caramel Honeycomb

BSc

x Violet Crumble Soft Protein Bar Caramel Honeycomb

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.99$5.44/100g·55g

$18.55/100g protein

1 OFFER1 sizeCompare →
High Protein Bar Salted Caramel

BSc

High Protein Bar Salted Caramel

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$3.89$4.23/100g·92g

$8.02/100g protein

1 sizeCompare →
High Protein Mellow Bar Salted Caramel

BSc

High Protein Mellow Bar Salted Caramel

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.67$5.34/100g est.·50g

$15.71/100g protein

1 sizeCompare →
High Protein Powder Chocolate

BSc

High Protein Powder Chocolate

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$80.99$4.50/100g·1.8kg

$6.75/100g protein

2 sizesCompare →
High Protein Low Carb Bar Salted Caramel

BSc

High Protein Low Carb Bar Salted Caramel

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.99$4.98/100g·60g

$16.45/100g protein

1 OFFER1 sizeCompare →
Shred Protein Powder Vanilla

BSc

Shred Protein Powder Vanilla

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$80.99$4.50/100g·1.8kg
2 sizesCompare →
PRE Caffeinated Pre-Workout Red Sour Snakes

BSc

PRE Caffeinated Pre-Workout Red Sour Snakes

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$23.99$8.00/100g·300g
1 sizeCompare →
PRE Caffeinated Pre-Workout Grape Ice Pop

BSc

PRE Caffeinated Pre-Workout Grape Ice Pop

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$23.99$8.00/100g·300g
1 sizeCompare →
x Violet Crumble Protein Powder Chocolate Honeycomb

BSc

x Violet Crumble Protein Powder Chocolate Honeycomb

CHEAPEST PER 100G

ColesColes
$38.00$9.50/100g·400g

$14.16/100g protein

1 sizeCompare →
High Protein Bar Choc Fudge

BSc

High Protein Bar Choc Fudge

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$3.89$4.23/100g·92g

$8.10/100g protein

1 sizeCompare →
Soft Protein Bar Banana Chocolate

BSc

Soft Protein Bar Banana Chocolate

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.99$5.44/100g·55g
1 OFFER1 sizeCompare →
Protein Water Can Lemon Soda

BSc

Protein Water Can Lemon Soda

CHEAPEST PER L

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$3.29$9.27/L·355ml

$11.58/100g protein

1 sizeCompare →
Protein Water Can Grape Ice Pop

BSc

Protein Water Can Grape Ice Pop

CHEAPEST PER L

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$3.29$9.27/L·355ml

$11.58/100g protein

1 sizeCompare →
Triandrobol Test Tablets

BSc

Triandrobol Test Tablets

CHEAPEST PER TABLET

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$64.99$0.54/tablet·120 Tablets
3 sizesCompare →
Pre-Workout Shot Zappo Sour Grape

BSc

Pre-Workout Shot Zappo Sour Grape

CHEAPEST PER L

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.69$44.83/L est.·60ml
1 sizeCompare →
  • 1
  • 2
  • 3

BSc by category

  • Protein Bars & Snacks23
  • Sports Nutrition15
  • Protein Drinks & Shakes10
  • Pre-Workout9
  • Protein Powders6
  • Energy, Sports Drinks & Supplements5
  • Sport Drink Powders4
  • Healthy Snacks
4
  • Next
  • 4