GroceryWise
Compare pricesNewSports nutrition
Get the digest
GroceryWise

Compare grocery prices across Coles, Woolworths, Aldi and Chemist Warehouse. Independent and free.

© GroceryWise. Made in Australia.

Retailers

Coles catalogueWoolworths weekly specialsAldi Special Buys & catalogueChemist Warehouse catalogue

Low FODMAP

Low FODMAP foodLow FODMAP shopping guideLow FODMAP Woolworths & Coles list

Compare prices

Health & BeautyPantryDietary & World FoodsHome & GardenCleaning & LaundryChips, Chocolates & SnacksDairy, Eggs & FridgeFrozenBabyDrinksPetBakeryDeliAll categories

Site

How to saveArticlesAboutContactHow we collect pricesPrivacyTermsEmail usFacebook page
Last refreshedColesWoolworthsAldiChemist WarehouseAll four retailers · Wednesday 30 Sep

Prices may differ in store. Not affiliated with any retailer.

  1. Compare prices
  2. /Cobram Estate
  3. /Woolworths

Cobram Estate at Woolworths: prices this week

10 Cobram Estate products in stock at Woolworths this week. Each one shows what Coles charge for the same product, so you can see when Woolworths is not the cheapest.

All Cobram Estate pricesCobram Estate at Coles
Light Olive Oil Extra Virgin

Cobram Estate

Light Olive Oil Extra Virgin

SAME PRICE AT BOTH

ColesWoolworthsBoth retailers
$25.00$33.33/L·750mL
2 sizesCompare →
Extra Virgin Rich & Robust Olive Oil

Cobram Estate

Extra Virgin Rich & Robust Olive Oil

SAME PRICE AT BOTH

ColesWoolworthsBoth retailers
$25.00$33.33/L·750mL
2 sizesCompare →
Extra Virgin Olive Oil Garlic Infused

Cobram Estate

Extra Virgin Olive Oil Garlic Infused

CHEAPEST PER L

ColesColes
$16.00$32.00/L·500mL
1 OFFER2 sizesCompare →
Classic Extra Virgin Olive Oil

Cobram Estate

Classic Extra Virgin Olive Oil

CHEAPEST PER L

ColesColes
$65.00$21.67/L·3L
3 sizesCompare →
Olive Oil Extra Virgin

Cobram Estate

Olive Oil Extra Virgin

CHEAPEST PER L

WoolworthsWoolworths
$65.00$21.67/L·3L
3 sizesCompare →
Extra Virgin Olive Oil Chilli Infused

Cobram Estate

Extra Virgin Olive Oil Chilli Infused

SAME PRICE AT BOTH

ColesWoolworthsBoth retailers
$11.00$44.00/L·250mL
1 sizeCompare →
Truffle Infused Olive Oil

Cobram Estate

Truffle Infused Olive Oil

CHEAPEST PER L

WoolworthsWoolworths
$10.80$43.20/L·250mL
1 sizeCompare →
Extra Virgin Olive Oil Lemon Infused

Cobram Estate

Extra Virgin Olive Oil Lemon Infused

SAME PRICE AT BOTH

ColesWoolworthsBoth retailers
$11.00$44.00/L·250mL
1 sizeCompare →
Garlic & Onion Infused Extra Virgin Olive Oil

Cobram Estate

Garlic & Onion Infused Extra Virgin Olive Oil

ONLY AT WOOLWORTHS

WoolworthsWoolworths
$11.00$44.00/L·250mL
1 sizeCompare →
Extra Virgin Olive Oil Spray

Cobram Estate

Extra Virgin Olive Oil Spray

ONLY AT WOOLWORTHS

WoolworthsWoolworths
$9.50$54.29/L·175mL
1 sizeCompare →

Cobram Estate by category

  • Oil10