GroceryWise
Compare pricesNewSports nutrition
Get the digest
GroceryWise

Compare grocery prices across Coles, Woolworths, Aldi and Chemist Warehouse. Independent and free.

© GroceryWise. Made in Australia.

Retailers

Coles catalogueWoolworths weekly specialsAldi Special Buys & catalogueChemist Warehouse catalogue

Compare prices

Health & BeautyPantryHome & GardenDietary & World FoodsCleaning & LaundryChips, Chocolates & SnacksDairy, Eggs & FridgeFrozenBabyDrinksPetBakeryDeliAll categories

Site

How to saveAboutContactHow we collect pricesPrivacyTermsEmail usFacebook page
Last refreshedColesWoolworthsAldiChemist WarehouseAll four retailers · Wednesday 30 Sep

Prices may differ in store. Not affiliated with any retailer.

  1. Compare prices
  2. /Musashi
  3. /Chemist Warehouse

Musashi at Chemist Warehouse: prices this week

93 Musashi products in stock at Chemist Warehouse this week. Each one shows what Coles and Woolworths charge for the same product, so you can see when Chemist Warehouse is not the cheapest.

All Musashi pricesMusashi at ColesMusashi at Woolworths
Crisp Protein Bar Chocolate Peanut

Musashi

Crisp Protein Bar Chocolate Peanut

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.44$4.07/100g·60g

$12.18/100g protein

3 OFFERS4 sizesCompare →
Crisp Protein Bar Vanilla Caramel

Musashi

Crisp Protein Bar Vanilla Caramel

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.44$4.07/100g·60g

$12.14/100g protein

3 OFFERS4 sizesCompare →
Wafer Protein Bar Chocolate

Musashi

Wafer Protein Bar Chocolate

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.24$5.60/100g·40g
3 OFFERS3 sizesCompare →
Shred & Burn Chocolate Milkshake Protein Powder

Musashi

Shred & Burn Chocolate Milkshake Protein Powder

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$72.49$3.62/100g·2kg
3 OFFERS2 sizesCompare →
Creatine Unflavoured

Musashi

Creatine Unflavoured

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$34.99$4.37/100g·800g
3 OFFERS3 sizesCompare →
Energy Drink Purple Grape

Musashi

Energy Drink Purple Grape

CHEAPEST PER L

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.24$4.48/L·500ml
3 OFFERS2 sizesCompare →
Protein Crisp Bar White Choc Cookies & Cream

Musashi

Protein Crisp Bar White Choc Cookies & Cream

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.44$4.07/100g·60g

$11.79/100g protein

3 OFFERS2 sizesCompare →
Wafer Protein Bar Vanilla

Musashi

Wafer Protein Bar Vanilla

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.24$5.60/100g·40g

$19.31/100g protein

3 OFFERS2 sizesCompare →
High Protein Bar Chocolate Brownie

Musashi

High Protein Bar Chocolate Brownie

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$3.44$3.82/100g·90g

$7.64/100g protein

3 OFFERS2 sizesCompare →
High Protein Bar White Chocolate Caramel

Musashi

High Protein Bar White Chocolate Caramel

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$3.44$3.82/100g·90g

$7.82/100g protein

3 OFFERS2 sizesCompare →
Plant Protein Vanilla

Musashi

Plant Protein Vanilla

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$66.74$3.34/100g·2kg

$4.69/100g protein

2 OFFERS2 sizesCompare →
High Protein Bars Peanut Butter

Musashi

High Protein Bars Peanut Butter

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$3.44$3.82/100g·90g
2 OFFERS4 sizesCompare →
100% Whey Choc Milkshake Powder

Musashi

100% Whey Choc Milkshake Powder

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$77.49$3.87/100g·2kg

$5.16/100g protein

3 OFFERS2 sizesCompare →
Shred & Burn Van Milkshake Powder

Musashi

Shred & Burn Van Milkshake Powder

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$72.49$3.62/100g·2kg
2 OFFERS2 sizesCompare →
Energy Drink Zero Sugar Green Apple

Musashi

Energy Drink Zero Sugar Green Apple

CHEAPEST PER L

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.24$4.48/L·500ml
2 OFFERS1 sizeCompare →
Shred & Burn Protein Shake Chocolate Milkshake

Musashi

Shred & Burn Protein Shake Chocolate Milkshake

CHEAPEST PER L

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.74$7.31/L est.·375ml

$8.60/100g protein

2 OFFERS1 sizeCompare →
Protein Wafer Bar White Chocolate

Musashi

Protein Wafer Bar White Chocolate

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.24$5.60/100g·40g

$22.40/100g protein

2 OFFERS1 sizeCompare →
Protein Crisp Choc Brownie

Musashi

Protein Crisp Choc Brownie

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.44$4.07/100g·60g

$11.96/100g protein

2 OFFERS1 sizeCompare →
High Protein Shake Chocolate 99% Fat Free

Musashi

High Protein Shake Chocolate 99% Fat Free

CHEAPEST PER L

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.74$7.31/L est.·375ml

$8.80/100g protein

2 OFFERS1 sizeCompare →
Wafer Protein Bar Chocolate Mint

Musashi

Wafer Protein Bar Chocolate Mint

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.24$5.60/100g·40g

$19.58/100g protein

2 OFFERS1 sizeCompare →
Crisp Protein Bar Dark Chocolate Mint

Musashi

Crisp Protein Bar Dark Chocolate Mint

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.44$4.07/100g·60g

$11.93/100g protein

2 OFFERS1 sizeCompare →
Deluxe Protein Bar Peanut Crunch Low Sugar

Musashi

Deluxe Protein Bar Peanut Crunch Low Sugar

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.44$4.07/100g·60g

$12.10/100g protein

2 OFFERS1 sizeCompare →
High Protein Bar Cookies & Cream

Musashi

High Protein Bar Cookies & Cream

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$3.44$3.82/100g·90g

$7.55/100g protein

2 OFFERS1 sizeCompare →
High Protein Bar Dark Chocolate Salted Caramel

Musashi

High Protein Bar Dark Chocolate Salted Caramel

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$3.44$3.82/100g·90g

$7.82/100g protein

2 OFFERS1 sizeCompare →
  • 1
  • 2
  • 3

Musashi by category

  • Protein Bars & Snacks23
  • Whey Protein14
  • Pre-Workout13
  • Protein Drinks & Shakes11
  • Energy, Sports Drinks & Supplements8
  • Amino Acids7
  • Creatine6
4
  • Next
  • Protein Powders4