GroceryWise
Compare pricesNewSports nutrition
Get the digest
GroceryWise

Compare grocery prices across Coles, Woolworths, Aldi and Chemist Warehouse. Independent and free.

© GroceryWise. Made in Australia.

Retailers

Coles catalogueWoolworths weekly specialsAldi Special Buys & catalogueChemist Warehouse catalogue

Compare prices

Health & BeautyPantryHome & GardenDietary & World FoodsCleaning & LaundryChips, Chocolates & SnacksDairy, Eggs & FridgeFrozenBabyDrinksPetBakeryDeliAll categories

Site

How to saveAboutContactHow we collect pricesPrivacyTermsEmail usFacebook page
Last refreshedColesWoolworthsAldiChemist WarehouseAll four retailers · Wednesday 30 Sep

Prices may differ in store. Not affiliated with any retailer.

  1. Compare prices
  2. /Musashi
  3. /Chemist Warehouse

Musashi at Chemist Warehouse: prices this week

93 Musashi products in stock at Chemist Warehouse this week. Each one shows what Coles and Woolworths charge for the same product, so you can see when Chemist Warehouse is not the cheapest.

All Musashi pricesMusashi at ColesMusashi at Woolworths
Deluxe Protein Bar Choc Caramel Brownie

Musashi

Deluxe Protein Bar Choc Caramel Brownie

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.44$4.07/100g·60g
1 OFFER1 sizeCompare →
Energy + Hydration Watermelon Flavour

Musashi

Energy + Hydration Watermelon Flavour

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$16.99$3.78/100g est.·450g
1 OFFER1 sizeCompare →
Energy Blue Raspberry

Musashi

Energy Blue Raspberry

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.24$4.48/L·500ml
1 OFFER1 sizeCompare →
High Protein + Creatine Chocolate

Musashi

High Protein + Creatine Chocolate

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$39.49$4.39/100g·900g
1 OFFER1 sizeCompare →
High Protein + Creatine Vanilla

Musashi

High Protein + Creatine Vanilla

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$39.49$4.39/100g·900g
1 OFFER1 sizeCompare →
High Protein Bar Rocky Road

Musashi

High Protein Bar Rocky Road

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$3.44$3.82/100g·90g
1 OFFER1 sizeCompare →
High Protein Salted Caramel

Musashi

High Protein Salted Caramel

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$39.49$4.39/100g·900g
1 OFFER1 sizeCompare →
Pre Workout Shred Watermelon

Musashi

Pre Workout Shred Watermelon

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$24.99$11.11/100g·225g
1 OFFER1 sizeCompare →
Pre Workout Watermelon

Musashi

Pre Workout Watermelon

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$22.49$10.00/100g·225g
1 OFFER1 sizeCompare →
Pre Workout Zero Caffeine Purple Grape

Musashi

Pre Workout Zero Caffeine Purple Grape

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$22.49$10.00/100g·225g
1 OFFER1 sizeCompare →
ZMA+ 60 Capsules

Musashi

ZMA+ 60 Capsules

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$14.99$0.25/capsule·60 Capsules
1 OFFER1 sizeCompare →
Pre Workout Zero Caffeine Red Raspberry

Musashi

Pre Workout Zero Caffeine Red Raspberry

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$22.49$10.00/100g·225g
1 OFFER1 sizeCompare →
Carnitine 500mg 60 Capsules

Musashi

Carnitine 500mg 60 Capsules

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$10.99$0.18/capsule·60 Capsules
1 OFFER1 sizeCompare →
Hydrate Blue Raspberry

Musashi

Hydrate Blue Raspberry

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.49$4.15/L·600ml
1 OFFER1 sizeCompare →
Tribulus + 60 Capsules

Musashi

Tribulus + 60 Capsules

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$11.99$0.20/capsule·60 Capsules
1 OFFER1 sizeCompare →
Pre Workout Chewables Fruit Crush Flavour 60 Tablets

Musashi

Pre Workout Chewables Fruit Crush Flavour 60 Tablets

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$14.99$0.25/tablet·60 Tablets
1 OFFER1 sizeCompare →
Energy + Hydration Lemonlime Flavour

Musashi

Energy + Hydration Lemonlime Flavour

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$16.99$3.78/100g est.·450g
1 OFFER1 sizeCompare →
Pre Workout Tropical Punch

Musashi

Pre Workout Tropical Punch

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$22.49$10.00/100g·225g
1 OFFER1 sizeCompare →
High Protein Vanilla

Musashi

High Protein Vanilla

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.74$7.31/L est.·375ml
1 OFFER1 sizeCompare →
Energy Fruit Crush

Musashi

Energy Fruit Crush

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.24$4.48/L·500ml
1 OFFER1 sizeCompare →
Muscle Recovery BCAAs 60 Capsules

Musashi

Muscle Recovery BCAAs 60 Capsules

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$11.99$0.20/capsule·60 Capsules
1 OFFER1 sizeCompare →
Energy Bar Peanut Butter

Musashi

Energy Bar Peanut Butter

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.44$4.21/100g·58g
1 OFFER1 sizeCompare →
100% Whey Salted Caramel

Musashi

100% Whey Salted Caramel

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$42.49$4.72/100g·900g
1 OFFER1 sizeCompare →
Bulk Extreme Vanilla

Musashi

Bulk Extreme Vanilla

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$66.74$3.34/100g·2kg
1 OFFER1 sizeCompare →
  • Previous
  • 1
  • 2

Musashi by category

  • Protein Bars & Snacks23
  • Whey Protein14
  • Pre-Workout13
  • Protein Drinks & Shakes11
  • Energy, Sports Drinks & Supplements8
  • Amino Acids7
  • Creatine6
  • 3
  • 4
  • Next
  • Protein Powders4