GroceryWise
Compare pricesNewSports nutrition
Get the digest
GroceryWise

Compare grocery prices across Coles, Woolworths, Aldi and Chemist Warehouse. Independent and free.

© GroceryWise. Made in Australia.

Retailers

Coles catalogueWoolworths weekly specialsAldi Special Buys & catalogueChemist Warehouse catalogue

Compare prices

Health & BeautyPantryHome & GardenDietary & World FoodsCleaning & LaundryChips, Chocolates & SnacksDairy, Eggs & FridgeFrozenBabyDrinksPetBakeryDeliAll categories

Site

How to saveAboutContactHow we collect pricesPrivacyTermsEmail usFacebook page
Last refreshedColesWoolworthsAldiChemist WarehouseAll four retailers · Wednesday 30 Sep

Prices may differ in store. Not affiliated with any retailer.

  1. Compare prices
  2. /Musashi
  3. /Coles

Musashi at Coles: prices this week

39 Musashi products in stock at Coles this week. Each one shows what Chemist Warehouse and Woolworths charge for the same product, so you can see when Coles is not the cheapest.

All Musashi pricesMusashi at Chemist WarehouseMusashi at Woolworths
Protein Wafer Bar White Choc Caramel

Musashi

Protein Wafer Bar White Choc Caramel

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.24$5.60/100g·40g
2 OFFERS1 sizeCompare →
Electrolytes Watermelon Flavour

Musashi

Electrolytes Watermelon Flavour

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$14.99$5.00/100g·300g
2 OFFERS1 sizeCompare →
Pre Workout Powder Purple Grape

Musashi

Pre Workout Powder Purple Grape

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$22.49$10.00/100g·225g
2 OFFERS1 sizeCompare →
High Protein Bar Lemon Cheesecake

Musashi

High Protein Bar Lemon Cheesecake

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$3.44$3.82/100g·90g
2 OFFERS1 sizeCompare →
Creatine Capsules

Musashi

Creatine Capsules

CHEAPEST PER CAPSULE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$14.99$0.12/capsule·120 Capsules
2 OFFERS2 sizesCompare →
Pre Workout Lemon Lime

Musashi

Pre Workout Lemon Lime

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$22.49$10.00/100g·225g
2 OFFERS1 sizeCompare →
High Protein Powder Vanilla Milkshake

Musashi

High Protein Powder Vanilla Milkshake

CHEAPEST PER 100G

ColesColes
$63.00$7.00/100g·900g
1 OFFER1 sizeCompare →
High Protein Powder Chocolate Milkshake

Musashi

High Protein Powder Chocolate Milkshake

CHEAPEST PER 100G

ColesColes
$63.00$7.00/100g·900g
1 OFFER1 sizeCompare →
High Protein Bars Milk Chocolate Brownie

Musashi

High Protein Bars Milk Chocolate Brownie

SAME PRICE AT BOTH

ColesWoolworthsBoth retailers
$22.00$6.11/100g·360g
2 sizesCompare →
Energy Drink Blue Raspberry

Musashi

Energy Drink Blue Raspberry

CHEAPEST PER L

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$8.99$4.50/L est.·2L
2 OFFERS2 sizesCompare →
Energy Drink Lemonade

Musashi

Energy Drink Lemonade

CHEAPEST PER L

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.24$4.48/L·500ml
2 OFFERS1 sizeCompare →
Energy Drink Watermelon

Musashi

Energy Drink Watermelon

CHEAPEST PER L

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.24$4.48/L·500ml
2 OFFERS1 sizeCompare →
Bulk Extreme Chocolate

Musashi

Bulk Extreme Chocolate

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$66.74$3.34/100g·2kg
1 OFFER1 sizeCompare →
Energy Drink Mango

Musashi

Energy Drink Mango

ONLY AT COLES

ColesColes
$3.15$6.30/L·500mL
1 OFFER1 sizeCompare →
High Protein Powder + Creatine Vanilla

Musashi

High Protein Powder + Creatine Vanilla

ONLY AT COLES

ColesColes
$63.00$7.00/100g·900g
1 OFFER1 sizeCompare →
  • Previous
  • 1
  • 2

Musashi by category

  • Protein Bars & Snacks18
  • Protein Drinks & Shakes5
  • Healthy Snacks4
  • Whey Protein3
  • Weight Management2
  • Creatine2
  • Pre-Workout2
  • Sports Nutrition
1