GroceryWise
Compare pricesNewSports nutrition
Get the digest
GroceryWise

Compare grocery prices across Coles, Woolworths, Aldi and Chemist Warehouse. Independent and free.

© GroceryWise. Made in Australia.

Retailers

Coles catalogueWoolworths weekly specialsAldi Special Buys & catalogueChemist Warehouse catalogue

Compare prices

Health & BeautyPantryHome & GardenDietary & World FoodsCleaning & LaundryChips, Chocolates & SnacksDairy, Eggs & FridgeFrozenBabyDrinksPetBakeryDeliAll categories

Site

How to saveAboutContactHow we collect pricesPrivacyTermsEmail usFacebook page
Last refreshedColesWoolworthsAldiChemist WarehouseAll four retailers · Wednesday 30 Sep

Prices may differ in store. Not affiliated with any retailer.

  1. Compare prices
  2. /Musashi

Musashi prices at Chemist Warehouse, Coles & Woolworths

105 Musashi products in stock across Chemist Warehouse, Coles and Woolworths. Every product lists each retailer's price, cheapest first, with the price per 100g or litre where the pack allows.

Musashi at Chemist WarehouseMusashi at ColesMusashi at Woolworths
Protein Crisp Bar White Choc Salted Caramel

Musashi

Protein Crisp Bar White Choc Salted Caramel

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.44$4.07/100g·60g
2 OFFERS1 sizeCompare →
Protein Wafer Bar White Choc Caramel

Musashi

Protein Wafer Bar White Choc Caramel

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.24$5.60/100g·40g
2 OFFERS1 sizeCompare →
Electrolytes Watermelon Flavour

Musashi

Electrolytes Watermelon Flavour

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$14.99$5.00/100g·300g
2 OFFERS1 sizeCompare →
Pre Workout Powder Purple Grape

Musashi

Pre Workout Powder Purple Grape

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$22.49$10.00/100g·225g
2 OFFERS1 sizeCompare →
High Protein Bar Lemon Cheesecake

Musashi

High Protein Bar Lemon Cheesecake

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$3.44$3.82/100g·90g
2 OFFERS1 sizeCompare →
Creatine Capsules

Musashi

Creatine Capsules

CHEAPEST PER CAPSULE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$14.99$0.12/capsule·120 Capsules
2 OFFERS2 sizesCompare →
Pre Workout Lemon Lime

Musashi

Pre Workout Lemon Lime

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$22.49$10.00/100g·225g
2 OFFERS1 sizeCompare →
100% Whey Protein Vanilla Milkshake Flavour

Musashi

100% Whey Protein Vanilla Milkshake Flavour

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$77.49$3.87/100g·2kg

$4.97/100g protein

2 OFFERS2 sizesCompare →
Recover High Protein Powder Chocolate

Musashi

Recover High Protein Powder Chocolate

BEST VALUE AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse only
$72.49$3.62/100g·2kg
2 OFFERS2 sizesCompare →
High Protein Powder Vanilla Milkshake

Musashi

High Protein Powder Vanilla Milkshake

CHEAPEST PER 100G

ColesColes
$63.00$7.00/100g·900g
1 OFFER1 sizeCompare →
High Protein Powder Chocolate Milkshake

Musashi

High Protein Powder Chocolate Milkshake

CHEAPEST PER 100G

ColesColes
$63.00$7.00/100g·900g
1 OFFER1 sizeCompare →
High Protein Bars Milk Chocolate Brownie

Musashi

High Protein Bars Milk Chocolate Brownie

SAME PRICE AT BOTH

ColesWoolworthsBoth retailers
$22.00$6.11/100g·360g
2 sizesCompare →
Energy Drink Blue Raspberry

Musashi

Energy Drink Blue Raspberry

CHEAPEST PER L

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$8.99$4.50/L est.·2L
2 OFFERS2 sizesCompare →
Energy Drink Lemonade

Musashi

Energy Drink Lemonade

CHEAPEST PER L

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.24$4.48/L·500ml
2 OFFERS1 sizeCompare →
Energy Drink Watermelon

Musashi

Energy Drink Watermelon

CHEAPEST PER L

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.24$4.48/L·500ml
2 OFFERS1 sizeCompare →
Bulk Protein Powder Vanilla Milkshake Flavour

Musashi

Bulk Protein Powder Vanilla Milkshake Flavour

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$66.74$3.34/100g·2kg
2 OFFERS2 sizesCompare →
Protein Cookie Choc Chip Low Sugar Snack

Musashi

Protein Cookie Choc Chip Low Sugar Snack

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.44$4.21/100g·58g
1 OFFER1 sizeCompare →
Pre Workout Shred Green Apple

Musashi

Pre Workout Shred Green Apple

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$24.99$11.11/100g·225g
1 OFFER1 sizeCompare →
Creatine Chewable Tablets Berry Flavour

Musashi

Creatine Chewable Tablets Berry Flavour

CHEAPEST PER TABLET

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$14.99$0.25/tablet est.·60 tablets
1 OFFER2 sizesCompare →
Creatine Monohydrate Berry Flavour

Musashi

Creatine Monohydrate Berry Flavour

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$19.99$4.76/100g est.·420g
1 OFFER1 sizeCompare →
Fat Metaboliser With Carnitine

Musashi

Fat Metaboliser With Carnitine

CHEAPEST PER CAPSULE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$14.99$0.25/capsule·60 Capsules
1 OFFER2 sizesCompare →
Bulk Extreme Chocolate

Musashi

Bulk Extreme Chocolate

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$66.74$3.34/100g·2kg
1 OFFER1 sizeCompare →
Recover High Protein Powder Vanilla

Musashi

Recover High Protein Powder Vanilla

BEST VALUE AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse only
$72.49$3.62/100g·2kg
2 OFFERS2 sizesCompare →
Energy Drink Mango

Musashi

Energy Drink Mango

ONLY AT COLES

ColesColes
$3.15$6.30/L·500mL
1 OFFER1 sizeCompare →
  • Previous
  • 1
  • 2

Musashi by category

  • Protein Bars & Snacks28
  • Whey Protein14
  • Pre-Workout13
  • Protein Drinks & Shakes12
  • Energy, Sports Drinks & Supplements8
  • Amino Acids7
  • Creatine6
  • 3
  • 4
  • 5
  • Next
  • Protein Powders4