GroceryWise
Compare pricesNewSports nutrition
Get the digest
GroceryWise

Compare grocery prices across Coles, Woolworths, Aldi and Chemist Warehouse. Independent and free.

© GroceryWise. Made in Australia.

Retailers

Coles catalogueWoolworths weekly specialsAldi Special Buys & catalogueChemist Warehouse catalogue

Compare prices

Health & BeautyPantryHome & GardenDietary & World FoodsCleaning & LaundryChips, Chocolates & SnacksDairy, Eggs & FridgeFrozenBabyDrinksPetBakeryDeliAll categories

Site

How to saveAboutContactHow we collect pricesPrivacyTermsEmail usFacebook page
Last refreshedColesWoolworthsAldiChemist WarehouseAll four retailers · Wednesday 30 Sep

Prices may differ in store. Not affiliated with any retailer.

  1. Compare prices
  2. /Muscle Nation
  3. /Chemist Warehouse

Muscle Nation at Chemist Warehouse: prices this week

45 Muscle Nation products in stock at Chemist Warehouse this week. Each one shows what Coles and Woolworths charge for the same product, so you can see when Chemist Warehouse is not the cheapest.

All Muscle Nation pricesMuscle Nation at ColesMuscle Nation at Woolworths
Protein Daily Shake Powder Milk Chocolate Flavour

Muscle Nation

Protein Daily Shake Powder Milk Chocolate Flavour

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$62.99$7.00/100g·900g

$10.14/100g protein

1 OFFER2 sizesCompare →
Protein Daily Shake Powder Vanilla Ice Cream Flavour

Muscle Nation

Protein Daily Shake Powder Vanilla Ice Cream Flavour

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$62.99$7.00/100g·900g

$9.59/100g protein

1 OFFER2 sizesCompare →
Protein Custard Bar Cookie & Cream

Muscle Nation

Protein Custard Bar Cookie & Cream

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.69$4.48/100g·60g

$14.80/100g protein

2 OFFERS1 sizeCompare →
Protein Custard Bar White Chocolate Raspberry

Muscle Nation

Protein Custard Bar White Chocolate Raspberry

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.69$4.48/100g·60g

$17.24/100g protein

2 OFFERS1 sizeCompare →
Protein Water Powder Tropical Crush

Muscle Nation

Protein Water Powder Tropical Crush

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$62.99$7.00/100g·900g
1 OFFER2 sizesCompare →
High Protein Bar Cookies & Cream

Muscle Nation

High Protein Bar Cookies & Cream

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$3.29$4.70/100g est.·70g
1 OFFER1 sizeCompare →
Creatine Monohydrate Unflavoured

Muscle Nation

Creatine Monohydrate Unflavoured

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$17.99$8.00/100g·225g
1 OFFER1 sizeCompare →
Ready To Drink Protein Vanilla

Muscle Nation

Ready To Drink Protein Vanilla

CHEAPEST PER L

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$3.29$8.22/L·400ml

$10.97/100g protein

1 OFFER1 sizeCompare →
Protein Water Powder Collagen & Whey Mango Passionfruit

Muscle Nation

Protein Water Powder Collagen & Whey Mango Passionfruit

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$62.99$7.00/100g·900g
1 OFFER2 sizesCompare →
Pistachio Papi Protein Bar

Muscle Nation

Pistachio Papi Protein Bar

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.69$5.38/100g·50g
2 OFFERS1 sizeCompare →
Protein Bar Cheesecake Zesty Lemon

Muscle Nation

Protein Bar Cheesecake Zesty Lemon

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.69$5.38/100g·50g
2 OFFERS1 sizeCompare →
High Protein Bar Choc Brownie

Muscle Nation

High Protein Bar Choc Brownie

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$3.29$4.70/100g est.·70g
1 OFFER1 sizeCompare →
X Choclt Cheesecake Protein Bar Caramel

Muscle Nation

X Choclt Cheesecake Protein Bar Caramel

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.69$5.38/100g·50g
2 OFFERS1 sizeCompare →
Protein Water Grape

Muscle Nation

Protein Water Grape

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$62.99$7.00/100g·900g
1 OFFER2 sizesCompare →
Protein Water Powder Raspberry

Muscle Nation

Protein Water Powder Raspberry

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$62.99$7.00/100g·900g

$8.89/100g protein

1 OFFER2 sizesCompare →
Custard Protein Bar Chocolate Fudge Brownie

Muscle Nation

Custard Protein Bar Chocolate Fudge Brownie

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.69$4.48/100g·60g
2 OFFERS1 sizeCompare →
Daily Greens Powder Mixed Berry Flavour

Muscle Nation

Daily Greens Powder Mixed Berry Flavour

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$17.99$9.99/100g·180g
1 OFFER1 sizeCompare →
Legacy Sport Powder Caffeine + Creatine Mango Passionfruit

Muscle Nation

Legacy Sport Powder Caffeine + Creatine Mango Passionfruit

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$26.99$12.00/100g·225g
1 OFFER1 sizeCompare →
Cheesecake Protein Bar Strawberry

Muscle Nation

Cheesecake Protein Bar Strawberry

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.69$5.38/100g est.·50g
1 OFFER1 sizeCompare →
Protein Bar Custard Birthday Cake

Muscle Nation

Protein Bar Custard Birthday Cake

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.69$4.48/100g·60g

$17.11/100g protein

1 OFFER1 sizeCompare →
Crisp Protein Bar Choc Brownie

Muscle Nation

Crisp Protein Bar Choc Brownie

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.69$4.48/100g·60g

$13.15/100g protein

1 OFFER1 sizeCompare →
Custard Plant Protein Bar Choc Hazelnut

Muscle Nation

Custard Plant Protein Bar Choc Hazelnut

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.69$5.38/100g·50g
1 OFFER1 sizeCompare →
Custard Protein Bar Caramel Toffee

Muscle Nation

Custard Protein Bar Caramel Toffee

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.69$4.48/100g·60g
1 OFFER1 sizeCompare →
Custard Protein Bar Choc Peanut Butter

Muscle Nation

Custard Protein Bar Choc Peanut Butter

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.69$4.48/100g est.·60g
1 OFFER1 sizeCompare →
  • 1
  • 2
  • Next

Muscle Nation by category

  • Protein Bars & Snacks16
  • Protein Drinks & Shakes10
  • Protein Powders10
  • Healthy Snacks4
  • Pre-Workout3
  • Energy, Sports Drinks & Supplements1
  • Creatine1