GroceryWise
Compare pricesNewSports nutrition
Get the digest
GroceryWise

Compare grocery prices across Coles, Woolworths, Aldi and Chemist Warehouse. Independent and free.

© GroceryWise. Made in Australia.

Retailers

Coles catalogueWoolworths weekly specialsAldi Special Buys & catalogueChemist Warehouse catalogue

Compare prices

Health & BeautyPantryHome & GardenDietary & World FoodsCleaning & LaundryChips, Chocolates & SnacksDairy, Eggs & FridgeFrozenBabyDrinksPetBakeryDeliAll categories

Site

How to saveAboutContactHow we collect pricesPrivacyTermsEmail usFacebook page
Last refreshedColesWoolworthsAldiChemist WarehouseAll four retailers · Wednesday 30 Sep

Prices may differ in store. Not affiliated with any retailer.

  1. Compare prices
  2. /Muscle Nation
  3. /Chemist Warehouse

Muscle Nation at Chemist Warehouse: prices this week

45 Muscle Nation products in stock at Chemist Warehouse this week. Each one shows what Coles and Woolworths charge for the same product, so you can see when Chemist Warehouse is not the cheapest.

All Muscle Nation pricesMuscle Nation at ColesMuscle Nation at Woolworths
Daily Shake Cookies & Cream

Muscle Nation

Daily Shake Cookies & Cream

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$62.99$7.00/100g·900g

$10.67/100g protein

2 sizesCompare →
Crisp Protein Bar Chocolate Peanut Butter

Muscle Nation

Crisp Protein Bar Chocolate Peanut Butter

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.69$4.48/100g·60g

$13.34/100g protein

1 OFFER1 sizeCompare →
Plant Protein Custard Plant Bar Banana Toffee

Muscle Nation

Plant Protein Custard Plant Bar Banana Toffee

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.69$5.38/100g est.·50g
1 OFFER1 sizeCompare →
Peanut Butter Cup Choc

Muscle Nation

Peanut Butter Cup Choc

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.99$5.98/100g·50g
1 OFFER1 sizeCompare →
Protein Daily Shake Milk Choc

Muscle Nation

Protein Daily Shake Milk Choc

CHEAPEST PER L

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$3.29$8.22/L·400ml
1 OFFER1 sizeCompare →
Peanut Butter Cup Choclt White Choc Caramel

Muscle Nation

Peanut Butter Cup Choclt White Choc Caramel

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.99$5.98/100g·50g
1 OFFER1 sizeCompare →
Protein Daily Shake Powder Strawberry Flavour

Muscle Nation

Protein Daily Shake Powder Strawberry Flavour

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$62.99$7.00/100g·900g
1 OFFER1 sizeCompare →
Crisp Protein Bar Birthday Cake

Muscle Nation

Crisp Protein Bar Birthday Cake

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$3.00$6.00/100g·50g
1 OFFER1 sizeCompare →
Daily Shake Banana

Muscle Nation

Daily Shake Banana

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$62.99$7.00/100g·900g
1 sizeCompare →
Crisp Protein Bar Cookies & Cream

Muscle Nation

Crisp Protein Bar Cookies & Cream

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$3.00$6.00/100g·50g
1 OFFER1 sizeCompare →
Protein Water Pineapple

Muscle Nation

Protein Water Pineapple

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$62.99$7.00/100g·900g
1 sizeCompare →
Energy Drink Mango Passion

Muscle Nation

Energy Drink Mango Passion

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.69$5.38/L·500ml
1 sizeCompare →
Energy Drink Raspberry Lemonade

Muscle Nation

Energy Drink Raspberry Lemonade

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.69$5.38/L·500ml
1 sizeCompare →
RTD Pre-Workout Pineapple

Muscle Nation

RTD Pre-Workout Pineapple

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$3.89$7.78/L·500ml
1 sizeCompare →
RTD Pre-Workout Grape

Muscle Nation

RTD Pre-Workout Grape

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$3.89$7.78/L·500ml
1 sizeCompare →
Energy Drink Strawberry Pineapple

Muscle Nation

Energy Drink Strawberry Pineapple

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.09$8.36/L·250ml
1 sizeCompare →
Protein Water Sparkling Flavour Strawberry Apple

Muscle Nation

Protein Water Sparkling Flavour Strawberry Apple

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.99$9.06/L est.·330ml
1 sizeCompare →
Protein Water Sparkling Flavour Citrus Crush

Muscle Nation

Protein Water Sparkling Flavour Citrus Crush

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.99$9.06/L est.·330ml
1 sizeCompare →
Energy Drink Grape

Muscle Nation

Energy Drink Grape

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.09$8.36/L·250ml
1 sizeCompare →
Legacy Lemonade Crush

Muscle Nation

Legacy Lemonade Crush

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$26.99$12.00/100g·225g
1 sizeCompare →
Legacy Grape

Muscle Nation

Legacy Grape

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$26.99$12.00/100g·225g
1 sizeCompare →
  • Previous
  • 1
  • 2

Muscle Nation by category

  • Protein Bars & Snacks16
  • Protein Drinks & Shakes10
  • Protein Powders10
  • Healthy Snacks4
  • Pre-Workout3
  • Energy, Sports Drinks & Supplements1
  • Creatine1