GroceryWise
Compare pricesNewSports nutrition
Get the digest
GroceryWise

Compare grocery prices across Coles, Woolworths, Aldi and Chemist Warehouse. Independent and free.

© GroceryWise. Made in Australia.

Retailers

Coles catalogueWoolworths weekly specialsAldi Special Buys & catalogueChemist Warehouse catalogue

Compare prices

Health & BeautyPantryHome & GardenDietary & World FoodsCleaning & LaundryChips, Chocolates & SnacksDairy, Eggs & FridgeFrozenBabyDrinksPetBakeryDeliAll categories

Site

How to saveAboutContactHow we collect pricesPrivacyTermsEmail usFacebook page
Last refreshedColesWoolworthsAldiChemist WarehouseAll four retailers · Wednesday 30 Sep

Prices may differ in store. Not affiliated with any retailer.

  1. Compare prices
  2. /Muscle Nation
  3. /Woolworths

Muscle Nation at Woolworths: prices this week

45 Muscle Nation products in stock at Woolworths this week. Each one shows what Chemist Warehouse and Coles charge for the same product, so you can see when Woolworths is not the cheapest.

All Muscle Nation pricesMuscle Nation at Chemist WarehouseMuscle Nation at Coles
Protein Yoghurt Pouch Chocolate Lamington

Muscle Nation

Protein Yoghurt Pouch Chocolate Lamington

ONLY AT WOOLWORTHS

WoolworthsWoolworths
$3.00$2.00/100g·150g
1 sizeCompare →
Protein Yoghurt Pouch Caramel Cheesecake

Muscle Nation

Protein Yoghurt Pouch Caramel Cheesecake

ONLY AT WOOLWORTHS

WoolworthsWoolworths
$3.00$2.00/100g·150g
1 sizeCompare →
Protein Yoghurt Pouch Banoffee

Muscle Nation

Protein Yoghurt Pouch Banoffee

ONLY AT WOOLWORTHS

WoolworthsWoolworths
$3.00$2.00/100g·150g
1 sizeCompare →
Protein Yoghurt Pouch Raspberry Pistachio Papi

Muscle Nation

Protein Yoghurt Pouch Raspberry Pistachio Papi

ONLY AT WOOLWORTHS

WoolworthsWoolworths
$3.00$2.00/100g·150g
1 sizeCompare →
Protein Yoghurt Pouch Tropical

Muscle Nation

Protein Yoghurt Pouch Tropical

ONLY AT WOOLWORTHS

WoolworthsWoolworths
$3.00$2.00/100g·150g
1 sizeCompare →
Protein Yoghurt Pouch Vanilla

Muscle Nation

Protein Yoghurt Pouch Vanilla

ONLY AT WOOLWORTHS

WoolworthsWoolworths
$3.00$2.00/100g·150g
1 sizeCompare →
Protein Yoghurt Pouch Strawberry

Muscle Nation

Protein Yoghurt Pouch Strawberry

ONLY AT WOOLWORTHS

WoolworthsWoolworths
$3.00$2.00/100g·150g
1 sizeCompare →
Protein Yoghurt Pouch Mango

Muscle Nation

Protein Yoghurt Pouch Mango

ONLY AT WOOLWORTHS

WoolworthsWoolworths
$3.00$2.00/100g·150g
1 sizeCompare →
Protein Yoghurt Pouch Mixed Berry

Muscle Nation

Protein Yoghurt Pouch Mixed Berry

ONLY AT WOOLWORTHS

WoolworthsWoolworths
$3.00$2.00/100g·150g
1 sizeCompare →
Ready To Drink Protein Strawberry

Muscle Nation

Ready To Drink Protein Strawberry

ONLY AT WOOLWORTHS

WoolworthsWoolworths
$4.20$10.50/L·400mL
1 OFFER1 sizeCompare →
Creatine Monohydrate Powder Grape

Muscle Nation

Creatine Monohydrate Powder Grape

ONLY AT WOOLWORTHS

WoolworthsWoolworths
$21.00$8.40/100g·250g
1 OFFER1 sizeCompare →
High Protein Bar Choc Honeycomb

Muscle Nation

High Protein Bar Choc Honeycomb

ONLY AT WOOLWORTHS

WoolworthsWoolworths
$3.85$5.50/100g·70g
1 OFFER1 sizeCompare →
Protein  Frozen Dessert Caramel Cheesecake

Muscle Nation

Protein Frozen Dessert Caramel Cheesecake

ONLY AT WOOLWORTHS

WoolworthsWoolworths
$12.00$25.26/L·475mL
1 sizeCompare →
Protein Frozen Dessert Cookies & Cream

Muscle Nation

Protein Frozen Dessert Cookies & Cream

ONLY AT WOOLWORTHS

WoolworthsWoolworths
$12.00$25.26/L·475mL
1 sizeCompare →
High Protein Bar Chocolate Raspberry

Muscle Nation

High Protein Bar Chocolate Raspberry

ONLY AT WOOLWORTHS

WoolworthsWoolworths
$6.50$6.70/100g·97g
1 sizeCompare →
Pistachio Papi Peanut Butter Cup

Muscle Nation

Pistachio Papi Peanut Butter Cup

ONLY AT WOOLWORTHS

WoolworthsWoolworths
$3.50$7.00/100g·50g
1 OFFER1 sizeCompare →
Protein Oat Bake White Choc Cranberry

Muscle Nation

Protein Oat Bake White Choc Cranberry

ONLY AT WOOLWORTHS

WoolworthsWoolworths
$5.00$8.33/100g·60g
1 sizeCompare →
Protein Oat Bake Bar Apple Cinnamon

Muscle Nation

Protein Oat Bake Bar Apple Cinnamon

ONLY AT WOOLWORTHS

WoolworthsWoolworths
$5.00$8.33/100g·60g
1 sizeCompare →
Protein & Creatine Powder Chocolate

Muscle Nation

Protein & Creatine Powder Chocolate

ONLY AT WOOLWORTHS

WoolworthsWoolworths
$24.50$7.78/100g·315g
1 OFFER1 sizeCompare →
Protein & Creatine Powder Vanilla

Muscle Nation

Protein & Creatine Powder Vanilla

ONLY AT WOOLWORTHS

WoolworthsWoolworths
$24.50$7.78/100g·315g
1 OFFER1 sizeCompare →
Protein Water & Shred Powder Passionfruit

Muscle Nation

Protein Water & Shred Powder Passionfruit

ONLY AT WOOLWORTHS

WoolworthsWoolworths
$24.50$8.17/100g·300g
1 OFFER1 sizeCompare →
  • Previous
  • 1
  • 2

Muscle Nation by category

  • Protein Bars & Snacks15
  • Yoghurt10
  • Protein Powders6
  • Sports Nutrition4
  • Protein Drinks & Shakes3
  • Weight Management2
  • Ice Cream Tubs2
  • Energy, Sports Drinks & Supplements1