GroceryWise
Compare pricesNewSports nutrition
Get the digest
GroceryWise

Compare grocery prices across Coles, Woolworths, Aldi and Chemist Warehouse. Independent and free.

© GroceryWise. Made in Australia.

Retailers

Coles catalogueWoolworths weekly specialsAldi Special Buys & catalogueChemist Warehouse catalogue

Compare prices

Health & BeautyPantryHome & GardenDietary & World FoodsCleaning & LaundryChips, Chocolates & SnacksDairy, Eggs & FridgeFrozenBabyDrinksPetBakeryDeliAll categories

Site

How to saveAboutContactHow we collect pricesPrivacyTermsEmail usFacebook page
Last refreshedColesWoolworthsAldiChemist WarehouseAll four retailers · Wednesday 30 Sep

Prices may differ in store. Not affiliated with any retailer.

  1. Compare prices
  2. /BSc
  3. /Chemist Warehouse

BSc at Chemist Warehouse: prices this week

74 BSc products in stock at Chemist Warehouse this week. Each one shows what Coles and Woolworths charge for the same product, so you can see when Chemist Warehouse is not the cheapest.

All BSc pricesBSc at ColesBSc at Woolworths
20g Protein Shot Zappo Sour Strawberry

BSc

20g Protein Shot Zappo Sour Strawberry

CHEAPEST PER L

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$3.29$54.83/L est.·60ml
1 sizeCompare →
Whey Protein Powder Vanilla

BSc

Whey Protein Powder Vanilla

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$101.99$5.67/100g·1.8kg
2 sizesCompare →
Pre-Workout Shot Zappo Sour Blue Raspberry

BSc

Pre-Workout Shot Zappo Sour Blue Raspberry

CHEAPEST PER L

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.69$44.83/L est.·60ml
1 sizeCompare →
EAA's Hydration Tropical

BSc

EAA's Hydration Tropical

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$23.99$13.33/100g·180g
1 sizeCompare →
High Protein Bar White Choc Raspberry

BSc

High Protein Bar White Choc Raspberry

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$3.89$4.23/100g est.·92g
1 sizeCompare →
Whey Protein Powder Chocolate

BSc

Whey Protein Powder Chocolate

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$101.99$5.67/100g·1.8kg
2 sizesCompare →
Shred Protein Powder Chocolate

BSc

Shred Protein Powder Chocolate

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$80.99$4.50/100g·1.8kg
2 sizesCompare →
Crispy Protein Bar Choc Chip

BSc

Crispy Protein Bar Choc Chip

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.99$4.98/100g·60g
1 OFFER1 sizeCompare →
Crispy Protein Bar Caramel Peanut Fudge

BSc

Crispy Protein Bar Caramel Peanut Fudge

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.99$4.98/100g·60g
1 OFFER1 sizeCompare →
Soft Protein Bar Hokey Pokey Ice Cream

BSc

Soft Protein Bar Hokey Pokey Ice Cream

CHEAPEST PER 100G

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.99$5.44/100g·55g
1 sizeCompare →
Crispy Protein Bar Vanilla White Choc

BSc

Crispy Protein Bar Vanilla White Choc

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.99$4.98/100g·60g
1 sizeCompare →
EAAs + Hydration Berry

BSc

EAAs + Hydration Berry

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$23.99$13.33/100g·180g
1 sizeCompare →
High Protein Low Carb Mousse Protein Bar Chocoholic

BSc

High Protein Low Carb Mousse Protein Bar Chocoholic

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$3.50$6.36/100g·55g
1 OFFER1 sizeCompare →
Performance Greens + Creatine Tropical

BSc

Performance Greens + Creatine Tropical

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$23.99$11.42/100g·210g
1 sizeCompare →
Pump Non Stim Pre-Workout Watermelon Ice Pop

BSc

Pump Non Stim Pre-Workout Watermelon Ice Pop

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$23.99$8.00/100g·300g
1 sizeCompare →
Pump Non Stim Pre-Workout Orange Sherbet

BSc

Pump Non Stim Pre-Workout Orange Sherbet

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$23.99$8.00/100g·300g
1 sizeCompare →
Pre-Workout Shot Zappo Sour Cola

BSc

Pre-Workout Shot Zappo Sour Cola

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.69$44.83/L est.·60ml
1 sizeCompare →
High Protein Low Carb Mousse Protein Bar Cookies & Cream

BSc

High Protein Low Carb Mousse Protein Bar Cookies & Cream

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$3.50$6.36/100g·55g
1 OFFER1 sizeCompare →
Pump Non Stim Pre-Workout Blue Sour Straps

BSc

Pump Non Stim Pre-Workout Blue Sour Straps

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$23.99$8.00/100g·300g
1 sizeCompare →
Energy Drink Lime Crush

BSc

Energy Drink Lime Crush

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.69$5.38/L·500ml
1 sizeCompare →
Triple Magnesium + Vitamin D3 Pineapple Passionfruit

BSc

Triple Magnesium + Vitamin D3 Pineapple Passionfruit

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$23.99$8.00/100g·300g
1 sizeCompare →
RTD Protein Shake Chocolate

BSc

RTD Protein Shake Chocolate

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$3.89$8.64/L·450ml
1 sizeCompare →
Hydrate Salty Blue Raspberry

BSc

Hydrate Salty Blue Raspberry

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$23.99$7.38/100g·325g
1 sizeCompare →
RTD Protein Shake Vanilla

BSc

RTD Protein Shake Vanilla

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$3.89$8.64/L·450ml
1 sizeCompare →
  • Previous
  • 1
  • 2

BSc by category

  • Protein Bars & Snacks19
  • Protein Drinks & Shakes10
  • Sports Nutrition9
  • Pre-Workout9
  • Protein Powders6
  • Energy, Sports Drinks & Supplements5
  • Sport Drink Powders4
  • Healthy Snacks
  • 3
  • 4
  • Next
  • 4