GroceryWise
Compare pricesNewSports nutrition
Get the digest
GroceryWise

Compare grocery prices across Coles, Woolworths, Aldi and Chemist Warehouse. Independent and free.

© GroceryWise. Made in Australia.

Retailers

Coles catalogueWoolworths weekly specialsAldi Special Buys & catalogueChemist Warehouse catalogue

Compare prices

Health & BeautyPantryHome & GardenDietary & World FoodsCleaning & LaundryChips, Chocolates & SnacksDairy, Eggs & FridgeFrozenBabyDrinksPetBakeryDeliAll categories

Site

How to saveAboutContactHow we collect pricesPrivacyTermsEmail usFacebook page
Last refreshedColesWoolworthsAldiChemist WarehouseAll four retailers · Wednesday 30 Sep

Prices may differ in store. Not affiliated with any retailer.

  1. Compare prices
  2. /BSc
  3. /Chemist Warehouse

BSc at Chemist Warehouse: prices this week

74 BSc products in stock at Chemist Warehouse this week. Each one shows what Coles and Woolworths charge for the same product, so you can see when Chemist Warehouse is not the cheapest.

All BSc pricesBSc at ColesBSc at Woolworths
RTD Protein Shake Banana

BSc

RTD Protein Shake Banana

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$3.89$8.64/L·450ml
1 sizeCompare →
PRE Caffeinated Pre-Workout Strawberry Bubblegum

BSc

PRE Caffeinated Pre-Workout Strawberry Bubblegum

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$23.99$8.00/100g·300g
1 sizeCompare →
Energy Drink Grape Punch

BSc

Energy Drink Grape Punch

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.69$5.38/L·500ml
1 sizeCompare →
Collagen Regenerate

BSc

Collagen Regenerate

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$18.89$12.35/100g·153g
1 sizeCompare →
Energy Drink Orange Fizz

BSc

Energy Drink Orange Fizz

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.69$5.38/L·500ml
1 sizeCompare →
Energy Drink Berry Burst

BSc

Energy Drink Berry Burst

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.69$5.38/L·500ml
1 sizeCompare →
Energy Shred + Hydration Powder Zappo Sour Watermelon

BSc

Energy Shred + Hydration Powder Zappo Sour Watermelon

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$23.99$8.72/100g·275g
1 sizeCompare →
Energy Shred + Hydration Powder Zappo Sour Grape

BSc

Energy Shred + Hydration Powder Zappo Sour Grape

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$23.99$8.72/100g·275g
1 sizeCompare →
Energy Shred + Hydration Powder Zappo Sour Blue Raspberry

BSc

Energy Shred + Hydration Powder Zappo Sour Blue Raspberry

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$23.99$8.72/100g·275g
1 sizeCompare →
x Chupa Chups Soft Protein Bar Strawberry Cream

BSc

x Chupa Chups Soft Protein Bar Strawberry Cream

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$3.50$6.36/100g·55g
1 OFFER1 sizeCompare →
x Chupa Chups Soft Protein Bar Vanilla

BSc

x Chupa Chups Soft Protein Bar Vanilla

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$3.50$6.36/100g·55g
1 OFFER1 sizeCompare →
Energy Shred Hydration Zappo Sour Strawberry

BSc

Energy Shred Hydration Zappo Sour Strawberry

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.99$8.42/L est.·355ml
1 sizeCompare →
Pure Glutamine

BSc

Pure Glutamine

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$12.00$10.00/100g·120g
1 OFFER1 sizeCompare →
Energy Drink Ice Blast

BSc

Energy Drink Ice Blast

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.69$5.38/L·500ml
1 sizeCompare →
Energy Shred Hydration Zappo Sour Grape

BSc

Energy Shred Hydration Zappo Sour Grape

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.99$8.42/L est.·355ml
1 sizeCompare →
Energy Shred Hydration Zappo Sour Blue Raspberry

BSc

Energy Shred Hydration Zappo Sour Blue Raspberry

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.99$8.42/L est.·355ml
1 sizeCompare →
Hydrate Salty Grape

BSc

Hydrate Salty Grape

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$23.99$7.38/100g·325g
1 sizeCompare →
Energy Shred Hydration Zappo Sour Watermelon

BSc

Energy Shred Hydration Zappo Sour Watermelon

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$2.99$8.42/L est.·355ml
1 sizeCompare →
Clean Plant Protein Rich Chocolate

BSc

Clean Plant Protein Rich Chocolate

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$44.89$4.49/100g·1kg
1 sizeCompare →
Shred Carnitine Grape

BSc

Shred Carnitine Grape

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$40.00$13.33/100g·300g
1 OFFER1 sizeCompare →
Shred Carnitine Watermelon

BSc

Shred Carnitine Watermelon

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$40.00$13.33/100g·300g
1 OFFER1 sizeCompare →
K-OS Pre-Workout Grape

BSc

K-OS Pre-Workout Grape

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$33.00$11.00/100g·300g
1 OFFER1 sizeCompare →
Clean Plant Protein Premium Vanilla

BSc

Clean Plant Protein Premium Vanilla

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$44.89$4.49/100g·1kg
1 sizeCompare →
K-OS Pre-Workout Lemon Squash

BSc

K-OS Pre-Workout Lemon Squash

ONLY AT CHEMIST WAREHOUSE

Chemist WarehouseChemist Warehouse
$33.00$11.00/100g·300g
1 OFFER1 sizeCompare →
  • Previous
  • 1
  • 2

BSc by category

  • Protein Bars & Snacks19
  • Protein Drinks & Shakes10
  • Sports Nutrition9
  • Pre-Workout9
  • Protein Powders6
  • Energy, Sports Drinks & Supplements5
  • Sport Drink Powders4
  • Healthy Snacks
  • 3
  • 4
  • Next
  • 4